Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή

Κ
ατά την εισαγωγή του μαθητή στα Εκπαιδευτήρια Βασιλειάδη θα πρέπει να προσκομισθεί το Ατομικό Δελτίο Υγείας που απαιτείται για τη συμμετοχή του στο μάθημα της Φυσικής Αγωγής και γενικότερα στις σχολικές δραστηριότητες.

Το έντυπο αυτό κατατίθεται στα Εκπαιδευτήρια κατά την εγγραφή του μαθητή στην Α΄τάξη του Γυμνασίου καθώς και στην Α΄τάξη του Λυκείου.

Έχει ισχύ τριών (3) σχολικών ετών για το Γυμνάσιο και το Λύκειο, αποτελεί δε αναγκαίο συνοδευτικό της ατομικής καρτέλας του μαθητή.

Παρακαλούμε να προσκομίσετε το έντυπο - Ατομικό Δελτίο Υγείας συμπληρωμένο από ιατρό Παιδιατρικής, Παθολογίας ή Γενικής Ιατρικής στη Γραμματεία των Εκπαιδευτηρίων.

Κατεβάστε και εκτυπώστε το Ατομικό Δελτίο Υγείας:

Για το Γυμνάσιο
Για το Λύκειο