Εκδηλώσεις

Ανά κατηγορίες

Τετάρτη, 21. Οκτώβριος 2020, 17:00 - 19:30
Επισκέψεις : 855

Για τους γονείς των μαθητών της B'και της Γ' Γυμνασίου οργανώνουμε τη συνάντησή μας για την Τετάρτη 21 Οκτωβρίου με τον παρακάτω τρόπο:

Για κάθε μαθητή/τρια προσέρχεται μόνο ένας γονιός (όχι και οι 2 και όχι παππούς ή γιαγιά). Οι γονείς προσέρχονται στο χώρο του σχολείου μεταξύ 5:00μμ και 7:30μμ, φορώντας μάσκες και τηρώντας τις προβλεπόμενες αποστάσεις. Η ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί στην αυλή του σχολείου (με μάσκες στη διάρκεια της συνομιλίας και τηρώντας τις προβλεπόμενες αποστάσεις).

Τοποθεσία Εκπαιδευτήρια Βασιλειάδη

Επικοινωνία ΧηΓεωργίου Θεόκλητος - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.